Kurumsal

Hizmetlerimiz

Kurumsal kimlik ve marka yaratımı bir şirketin en önemli kararlarını oluşturur ve gerektiğinde yenilenmelidir.

Çözümlerimiz; markalarınızın dolayısıyla da işlerinizin kuvvetlenmesine yöneliktir. Bugüne kadar bir dizi endüstride başarılı marka yaratma hikayelerine imza attık. Deneyimlerimizi sizinle de paylaşmak isteriz.

Hakkımızda

İnfo Ajans, modern bir entegre iletişim ajansı olup, 4 iş ünitesinden meydana gelmektedir: İnteraktif, kreatif, prodüksiyon ve direkt.
İnfo Ajans; firmaların müşterileri ve tedarikçileri ile daha kazançlı ilişkiler kurmalarını sağlar. Başarımız stratejik düşünebilmemizden, ihtiyaçlarınıza odaklanabilmemizden, sizin için geliştirdiğimiz yaratıcı çözümlerimizden, teknolojiyi anlamamızdan ve iyi kullanmamızdan kaynaklanır.
Biz, yatırımlarınıza yüksek geri dönüş oranları sağlayabildiğimiz ölçüde başarılıyız…

Neden İnfo Ajans?

Alanımızda deneyimliyiz. Konusunda uzman ve heyecanlı bir ekibiz. Köklerimiz medya ve dijital medyadadır. Bu bizim sadece “tasarımcı” olduğumuz anlamına gelmez. Yıllar boyunca şirketlerin müşterileriyle çeşitli kanallardan sayısız iletişim kurma çabasını inceledik. Bizimle çalışan şirketlerin doğru müşteriye, doğru zamanda ulaşmasını sağlarız. İş akış planımız vardır. İşler “Pazar araştırması – stratejik çözüm – yazılım/programlama – tasarım – uygulama – test etme ve sunuş” şeklinde çıkar. Periyodik aralıklarla geri dönüşüm kontrolü ve değerlendirmesi yapılır. Karşımızdakine güven aşılarız. Sorumluluk sahibiyiz. Sözlerimizi zamanında yerine getiririz. Beklentilerinize karşılık veririz. Tatsız sürprizler yaşatmayız. Üretir ve teslim ederiz. Bizden istediğiniz projeyi, istediğiniz zamanda ve bildirdiğimiz bütçe içinde teslim ederiz. Sizin için yaratırız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, yaratıcı çözümler üretiriz. Bunu yapabilmek için gereken iş bilgisi, iletişim bilgisi ve teknoloji tecrübesine sahibiz. Bizi sınayabilirsiniz. İşe yaklaşımımızın önemli bir prensibi, geliştirdiğimiz stratejilerin ölçülebilecek birimleri ve hedefleri olmasıdır. Başarısı ölçülebilen çözümler önerir ve yaparız. Koyduğumuz hedefleri tutması için olanca gayret gösteririz. İş tesliminden sonra yollarımız ayrılmaz, size yapılan işin geri dönüşümü grafiklerle sunarız.

Müşteri ilişkilerimize yatırım yaparız. Bizim için her proje uzun vadeli bir ilişkinin parçasıdır. Başarımızın, müşterilerimizin başarı sağlamasına bağlı olduğunu bilerek çalışırız. Hiçbir zaman daha fazla kar etmek için standartlarımızı düşürmek istemeyiz. Güvenilirlik ve dürüstlük bizim temel bazımızdır. Çalışanlarımızın etik değerlere sahip olmasına özen gösterir, her çalışanımızda sorumluluk bilincini ararız. Anlayışlıyız. Açıklık, güven ve saygının işbirliği normlarımız olmasını sağlamaya çalışırız. Söylediklerinizi dinler, iyi iletişimin başarımızda önemli bir etken olduğuna inanırız. Takım oyununu benimseriz. Her proje için uygun takım arkadaşları belirleyip proje yöneticisi önderliğinde, stratejik bir plan eşliğinde programı başlatırız. Yenilikçilik ve yaratıcılık bize ilham verir. Denenmiş formüllerin başarılı olacağını kabul etsek de, müşterilerimizi daha fazla memnun etmek için her zaman yeni yöntemler ararız. İnfo Ajans  yaratıcılık ve estetiğin teknojiyle en güzel uyumudur. İşimizden zevk alırız. Pozitif ve zevkli bir iş ortamı yaratmaya çalışırız. Bu sayede ekibimizdeki her bireyin kendini geliştirmesini ve yaptığı işe potansiyelini katmasını sağlamaya çalışırız.

Open chat
İNFOAJANS'a hoşgeldiniz
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?